Dodatnih 10% na znižane Snow & Vodni športi!
Izkoristi dodatnih 10 % popusta na že znižane izdelke Snow & Vodni športi!
Snowboard deske

SIDEWINDER

Koda:
Izbrana barva:
Tabela velikosti
Izberi velikost:
156
159
162
Ponudba velja od: 12.10.2026

Prejmite dodatnih 10 % popusta na že znižane izdelke iz kategorij snow in vodni športi!

Popust se obračuna samodejno v košarici.

Popustov in promocij ni mogoče seštevati.

Dostava in vračila
Predvidena dostava SLO in HR: 16.10.2026
Predvidena dostava ostale države EU 21.10.2026

SIDEWINDER


CAPiTA Sidewinder je vsestranska all-mountain snowboard deska, zasnovana za deskarje, ki obožujejo natančne zavoje, igriv občutek in stabilno vožnjo po celotni smučarski gori. Zagotavlja odličen oprijem robnikov, samozavestno vožnjo po urejenih progah, v mehkem snegu in v spreminjajočih se razmerah.


Sidewinder uporablja profil Alpine V3 Directional s tradicionalnim camberjem pod vezmi za izjemen oprijem, odzivnost in pop, medtem ko majhni odseki z ničelnim pregibom pri kontaktnih točkah poskrbijo za bolj nadzorovano in prizanesljivo vožnjo. S smerno obliko, sredico Dual Core™, ojačitvami Amplitex™ V-Tech Amplifier, laminatom Special Blend Fiberglass, smolo Magic Bean™ Resin in hitro Quantum Drive™ bazo ponuja popolno ravnovesje med hitrostjo, nadzorom in zabavo pri vsakodnevnem all-mountain deskanju.


Na voljo sta dve različni barvi baze. Če imate prednost glede barve baze, jo prosimo zapišite med opombe ob oddaji naročila. Po najboljših močeh bomo skušali izpolniti vašo željo, odvisno od razpoložljivosti zaloge.








KLJUČNE LASTNOSTI:





Rocker:Alpine V3 DirectionalLaminates:Special Blend Fiberglass + Magic Bean™ Resin
Flex:MediumKompatibilnost z vezmi:2 x 4 Inserts
Oblika:DirectionalTeren:All-Mountain, Freeride
Sredica:Dual Core™Nivo vožnje:Intermediate-Advanced
Masa:Quantum Drive™ BaseTehnologija:Amplitex™ V-Tech Amplifier






CAMBER - ALPINE V3 DIRECTIONAL:

Profil ALPINE V3 Directional uporablja nižji tradicionalni camber, ki se proti kontaktnim točkam postopoma izravna. Takšna zasnova združuje moč, oprijem robnikov in odzivnost klasičnega camberja z bolj nadzorovano in prizanesljivo vožnjo, ki jo omogočajo ravni deli pri konicah.


Camber Profile













VELIKOSTI:






Velikost (cm)153156159162
Effective Edge (mm)1178120112251248
Waist Width (mm)254256258260
Tip Width (mm)314317320323
Tail Width (mm)299302305308
Taper (mm)15151515
Sidecut Radius (m)6.6 / 6.256.8 / 6.47.0 / 6.57.1 / 6.6
Referenčna širina stance (cm)53.355.955.958.4
Priporočena teža (kg)54–8158–8665–9270–97
ŠirinaRegularRegularRegularRegular

Zraven paše

BURTON

MOTO

239,90 € 179,93 €
BURTON

RULER

319,90 € 223,93 €
BURTON

CARTEL

299,90 €
BURTON

ION BOA®

619,89 €
BURTON

MISSION

249,90 €
BURTON

PHOTON BOA®

449,90 €
BURTON

GENESIS

419,90 € 314,92 €
BENT METAL

LOGIC

259,90 € 155,94 €
visa
maestro
mastercard
verified by visa
mastercard securecode
dpd
pošta