Dodatnih 10% na znižane Snow & Vodni športi!
Izkoristi dodatnih 10 % popusta na že znižane izdelke Snow & Vodni športi!
Snowboard deske

THE EQUALIZER

Koda:
Izbrana barva:
Tabela velikosti
Izberi velikost:
150
154
Ponudba velja od: 12.10.2026

Prejmite dodatnih 10 % popusta na že znižane izdelke iz kategorij snow in vodni športi!

Popust se obračuna samodejno v košarici.

Popustov in promocij ni mogoče seštevati.

Dostava in vračila
Predvidena dostava SLO in HR: 16.10.2026
Predvidena dostava ostale države EU 21.10.2026

KLJUČNE LASTNOSTI:




Rocker:Resort V2 Directional + Flat Kick TechLaminates:Technora™ Flax Boosters
Flex:5.5/10, DirectionalKompatibilnost z vezmi:2 x 4 Inserts
Oblika:DirectionalTeren:All-Mountain, Freeride
Sredica:Meta Core™Nivo vožnje:Intermediate-Advanced
Masa:Quantum Drive™ Base



Camber Profile



VELIKOSTI:





Velikost (cm)142146150154
Effective Edge (mm)1103114111661206
Tip Width (mm)273279285291
Waist Width (mm)229235241247
Tail Width (mm)271278284290
Sidecut Radius (m)6.87.27.68.0
Stance Setback (in)0.80.80.80.8
Priporočena teža (lbs/kg)90–140 / 41–64kg100–150 / 45–68kg110–170 / 50–77kg120–190 / 55–86kg
ŠirinaRegularRegularRegularRegular

Zraven paše

BURTON

LEXA W

319,90 € 223,93 €
UNION BINDING CO.

ULTRA [WOMEN]

289,90 € 173,94 €
BURTON

CITIZEN

199,90 € 149,93 €
BURTON

SCRIBE

249,90 € 187,43 €
UNION BINDING CO.

ROSA

169,90 € 101,94 €
BURTON

LEXA X

369,90 € 258,93 €
NITRO

IVY

339,90 € 203,95 €
NITRO

IVY

339,90 € 203,95 €
NITRO

POISON

369,90 € 221,94 €
BURTON

LEXA X

369,90 € 258,93 €
visa
maestro
mastercard
verified by visa
mastercard securecode
dpd
pošta